دنبال چی میگردی؟

درباره ما.

فروشگاه تجهیزات امنیتی و قطعات الکترونیک

شرکت الکم ایران (ELCAMIRAN) تشکیل شده از کلمات الکترونیک ، کمرا و ایران ، یکی از فعالترین مجموعه ها در عرصه تولید و تامین و پخش قطعات الکترونیکی و دوربینهای مداربسته در سطح کشور میباشد ، این مجموعه صرفا جهت رضایت مشتریهای خود در سرتاسر کشور خدمات فروش آنلاین را هم از طریق سایت ELCAMIRAN.COM فراهم کرده است .

کیفیت و قیمت اجناس : طبیعتا تهیه ی کالای با کیفیت برای مشتریهای عزیزمان نسبت به کالاهای متفرقه پر هزینه خواهد بود ولی با تدبیر کارشناسان و مسولان خرید این مجموعه و تلاش بی پایانشان قادر به این بودیم که در ده ی گذشته بهترین اجناس را با بهترین کیفیت به دست مشتریانمون در سراسر کشور برسانیم .

وضعیت ارسال کالا: لازم به ذکر است مدیران فروش این مجموعه با قبول سفارشات مراحل تسویه حساب بسته بندی و ارسال را در کوتاه ترین زمان انجام خواهند داد و کالا در صورت سفارش از سایت به مدت نهایتا 7 روز و در صورت سفارش از طریق تلفنهای تماس مجموعه که در سایت قرار داده شده در همان روز ارسال خواهد شد .

به امید رضایت شما هموطنان گرامی

بازرگانی

خرید مستقیم از بازار چین

بیش از ۸۰ درصد واردات بازار الکترونیک کشور ما از کشور چین انجام میشود، با خیال آسوده میتوانید با شرایط پرداختی مطمئن و به صرفه  واردات کالای خود را از کشور چین به ما بسپارید.

نظر شما

مشتریان ما چه می گویند؟

تامین  قطعات خط تولید یکی از بزرگترین مشکلات مجموعه ما بود که بعد از شروع همکاری با شما این امر بسیار آسوده شده. 

رحمان میرزایی مدیر فناوا ارتباط

به دلیل قیمت خوب و تامین به موقع تجهیزات امنیتی بیش از ۱۰ سال از مجموعه شما خرید میکنیم.

زهرا امیر قادری پیمانکار ساختمان